SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

“Interminglass”, фракція 125-630 мкм (АС 13)

В НАЯВНОСТІ!

Скляні  мікрокульки 125-630  у складі дорожньо-розмічувальних матеріалів – це гарна видимість розмітки доріг і автострад за рахунок ефекту світловідбиття в будь-яких погодних умовах, додаткова безпека учасників дорожнього руху, тривалий термін експлуатації дорожньої розмітки.

Скляні кульки є невід’ємною частиною сучасної розмітки доріг.

Призначення

Для фарби!

Скляні мікрокульки 125-630 АС13 – спеціально розроблений матеріал, основним призначенням якого є надання дорожній розмітці найкращих світловідбивних властивостей. Завдяки вдосконаленому спеціально розробленому покриттю АС13 (запатентована технологія), забезпечується підйом дрібніших частинок мікрокульок до верхньої кромки фарби, що збільшує світловідбиваючий ефект, та кращу адгезію до фарби.

Застосування склокульок зумовлене покращенням видимості дорожньої розмітки та як результат – попередження аварійних ситуацій. Наявність мікрокульок, крім функції світловіддзеркалення, також збільшує термін експлуатації дорожньої розмітки, забезпечуючи стійкість покриття до стирання, механічних пошкоджень, погодних умов, хімічних речовин. Склокульки 125-630мкм. застосовуються для всіх видів світловідбивної розмітки на дорозі у тонкошарових покриттях фарбами . Для правильного вибору фракції мікрокульок необхідно користуватися технічними вказівками виробників дорожньо-розмічальних матеріалів.

Матеріал має форму безбарвних прозорих кульок розміром фракції 125-630 мікрон.

Продукт відрізняється високою міцністю та абсолютною хімічною інерцією. Він не стають матовим під впливом хлористого натрію і кальцію, термостійкий, щільний, не схильний до дії вихлопних газів автомобілів. Мікрокулькам з покриттям АС13 характерний високий рівень адгезії до різного роду продуктів застосовуваних для розмітки доріг.

Основні характеристики

Відповідність EN 1423
Гранулометрія, диапазон диаметрів скляних кульок 125-630 мкм
Химічний склад, %
  • SiO2 — 70-74%
  • Al2O3 — 0,5-2%
  • CaO — 7-11%
  • MgO — 3-5%
  • Na2O+K2O — 13-15%
  • Fe2O3 — не більше 0,1%
  • TiO2 — не більше 0,1%
Коэфіцієнт светлоприломлення ≥1,5
Стійкість до води, соляної кислоти, хлориду кальцію, сульфіду натрію є
Питома вага 2,4-2,6 кг/дм3
Твердість по Моосу 5,5-6,5
Покриття АС13
Пакування
  • Паперові мішки вагою нетто 25кг із вставкою з поліетилену;
  • Палета 1000кг (40 мішків);

Умови застосування та методи нанесення

Для кращого результату склокульки повинні бути вбитими (нанесеними) у шар матеріалу для позначення доріг, під тиском 1-5 атмосфер або нанесені вручну не пізніше 3-5 секунд після фарбування ліній. Допускається комбінований метод застосування скляних кульок шляхом внесення матеріалу. в фарбу з наступним посипанням зовнішнього шару розмітки. Розташування кульок має бути рівномірним по всій пофарбованій поверхні, а занурення близько 50-60%. При такому розташуванні забезпечується максимальний ефект відбиття світла. Стандартно витрачається 300-400 гр мікрокульок на 1 метр2. Мікрокульки поєднуються тільки з фарбами і масами для світловідбиваючого позначення доріг. Для розміщення кульок в інших фарбах і підвищення міцності суміші, необхідно застосовувати спеціальні антисліпучі і флотаційні засоби або їх суміші. У ході технологічного процесу світловідбиваючі мікрокульки обробляються силіконовою олією. Вибір засобів для поверхневої обробки мікрокульок залежить від виду і характеристики фарби або маси для позначення доріг і методу нанесення матеріалу. Грануляція і витрати мікрокульок, визначається в залежності від виду засобу застосовуваного для нанесення розмітки, товщини шару та характеристик фарби або маси обраного виробника.

 Перевірка світловідбиваючої розмітки доріг із застосуванням мікрокульок

Світловідбивність, перевіряється за допомогою приладів (рефлектометр) для перевірки коефіцієнта поверхневого відображення. Ефективність позначення зі світловідбиваючими мікрокульками, можна перевірити за допомогою збільшувального скла. Перевіряється два основні параметри – розташування мікрокульок і їх занурення в масі або фарбі. Найкращим методом оцінки ефективності позначення дороги є нічний проїзд по даній ділянці.

Зберігання та транспорт

Мікрокульки повинні зберігатися в оригінальній упаковці в складах під дахом, захищені від води та вологи. Транспортування повинно здійснюватися засобами, що захищають продукцію від води, вологи та механічних пошкоджень.

Застосовуючи кульки безпосередньо на дорозі, потрібно забезпечити захист від випадкового розсипання їх на дорозі. Розсипані на дорозі кульки можуть створити небезпеку для операторів, перехожих і водіїв.

З усіх питань звертайтесь за телефонами на сторінці — Контакты