SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Про компанію

ПРОДАЖ МІКРОКУЛЬОК СКЛЯНИХ РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

В наявності на нашому складі досить широкий асортимент скляних мікрокульок різноманітних розмірів фракцій та призначення.

Вузька спеціалізація компанії на постачанні склокульок зобов’язує упереджено та відповідально підходити до вибору виробників продукції. Наша компанія є дилером та імпортером провідних європейських виробників скляних мікрокульок – Interminglass, Swarco vestglas, Potters, Weissker. Продукція цих виробників відрізняється бездоганною якістю виробу, точністю розсіву по фракціях, екологічністю.

Мікрокульки виробляються на високотехнологічному обладнанні із застосуванням іноваційних технологій з безпечної сировини.

Оцініть усі переваги роботи з по-справжньому

якісним матеріалом!

Довготривале партнерське співробітництво, стабільність обсягів прямих поставок власного імпорту дає можливість нашій компанії запропонувати споживачам оригінальну продукцію кращої європейської якості, найбільш вигідну ціну та умови співпраці.
Вся продукція, що поставляється, виготовлена ​​за нормами європейських стандартів EN 1423, EN 1424, які мають визнання в Україні, має сертифікат TÜV для системи менеджменту згідно з ISO 9001:2000 та європейський сертифікат якості.
Компанія постійно розширює дилерську мережу та зацікавлена ​​у тривалій та взаємовигідній співпраці.

З усіх питань звертайтеся за телефонами на сторінці — Контакти