SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Мікрокульки скляні для дорожньої розмітки. Продаж. Наявність на складі у м.Київ

Скляні мікрокульки для дорожньої розміки. Продаж. Наявність у м.Київ. 

Компанія реалізує в Україні мікрокульки скляні для дорожньої розмітки, як стандартної фракції для фарби, так і універсальної – для фарби та товстошарових покриттів. Скляні мікрокульки всесвітньо відомого бренду “Potters”, виробником якого у Європі є польський завод “Interminglass”.

Склокульки використовуються для надання дорожній розмітці світловідбивних властивостей.

Основні фракції в наявності: 125-630АС13, 125-850 АС13

Мікрокульки скляні для дорожньої розмітки є одним з головних елементів помітності та розпізнавання розмітки водієм в темну пору доби та в несприятливих погодних умовах.

Для кожного водія автомобіля  під час руху мають велике значення ці якості дорожньої розмітки, що безпосередньо впливають на безпеку.

Завдяки  горизонтальній дорожній розмітці, водій транспортного засобу має можливість правильно розташовувати свій автомобіль при здійсненні руху на дорозі і орієнтуватися на проїздній частині в потках  рухомого транспорту. Наявність якісної дорожньої розмітки сприяє зменшенню дорожньо-транспортних пригод та правильній організації дорожнього руху і підвищення його безпеки.

Розмітка майже завжди добре помітна вдень, проте її дійсне і практичне призначення стає визначальним при несприятливих умовах вночі, а також під час дощу чи туману, при обмеженому огляді на дорозі.

Особливе значення має світлоповертаючий ефект ліній дорожньої розмітки – це властивість, завдяки якій розмітка має  бути помітною в будь-який час доби.

Склокульки є складовим елементом розмічальної смуги. Завдяки своїм властивостям вони відбивають світло автомобільних фар і повертають його до джерела випромінювання  –  до автомобіля. Розмітка стає більш помітною для водіїв, набуває якості «випромінювання», що значно збільшує  інформативність для водія та як наслідок зменшує аварійність. Все це завдяки наявності у складі дорожньо-розмічальних матеріалів світлоповертаючих скляних мікрокульок.

Застосування скляних мікрокульок в якості світлоповертального матеріалу є обов’язковим за винятком доріг IV категорії.

Варіанти відбиття світлового потоку від фар автомобіля на дорозі

stekloshariki-01

1.Скляні мікрокульки;

2.Поверхня дорожнього полотна;

3.Шар дорожньої розмітки на дорожньому полотні;

4.Можливі напрямки відображення променів світла.

Дорожнє покриття з мікрокульками, це оптичний комплекс, характеристики якого залежать не тільки від властивостей лакофарбового покриття, але і характеристик світловідбиваючих мікросфер. Вимоги до якості мікросфер представлені в таблиці нижче:

Технічні вимоги до скляних микросфер для дорожньої розмітки автошляхів

Характеристика

Технічні вимоги

Зовнішній вигляд Прозорі,  по формі близькі до округлої форми. Кількість газових включень в частках — не більше 5%
Пакування Паперовий мішок з влагозахисною вставкою вагою 25кг.
Кількість часток не сферичної форми, %, не більше 20
Кількість основної фракції, %, не менше 50
Мінімальный розмір сфер для фарби, мкм 125
Максимальный розмір сфер для фарби, мкм 630
Коефіціент переломлення скла 1,5-1,65
Щільність, г/см3 2,4-2,6
Покриття (антизлипаюче, адгезійне) АС13

Нанесення склокульок

Скляні кульки для дорожньої розміки додаються безпосередньо у фарбу або наносяться за допомогою розмічальних машин, обладнаних пристроєм для нанесення склокульок під тиском (присипка), що гарантує краще занурення їх в шар матеріалу.  Поки покриття не застигло,  скляні мікрокульки занурюються в шар фарби приблизно на 3/4 свого діаметра.Після затвердіння фарби, лакофарбове покриття повинно міцно утримувати мікрокульки на своїй поверхні. В іншому разі не виконуватиметься вимога ДерждорНДІ про збереження світлоповертаючих властивостей розмітки в лакофарбовому матеріалі протягом 3 місяців. Тиск нанесення повинен забезпечувати оптимальне занурення кульок, що дає правильну відображає здатність протягом усього періоду експлуатації розмітки. Розміщені таким чином мікрокульки діють як мініатюрні лінзи, які відбивають світло фар  транспортних засобів, створюючи при цьому ефект свічіння дорожньої розмітки. Величина світлового потоку, що повертається в бік водія, залежатиме від прозорості скляних сфер , стійкості матеріалу до стирання і дії кислот  на дорозі, кривизни поверхні мікрокульок, глибини їх занурення в дорожню розмітку і коефіцієнта відбиття світла на межі розділу «скло – лакофарбове покриття».

Витрати :

  • Посипка на свіжонанесену лінію розмітки:   приблизно 200-300 г / м2;
  • Введення в маркувальний матеріал:   приблизно 20-30% від об’єму фарбувального матеріалу ;
  • Поєднання першого та другого способу одночасно

Властивості склокульок та особливості застосування      
Склокульки для дорожньої розмітки мають високу міцність, стійкість  до перепадів температур і стирання, повною хімічною стійкістю до дії хімічних речовин, а також мають гарну адгезію до різних матеріалів,які  використовуються для розмічання  автошляхів. Під впливом хімічних реагентів склокульки світлоповертальні не змінюють своїх властивостей і залишаються прозорими, виконуючі свої основні функції.

Скляні кульки для дорожньої розміки  можуть застосовуватися як в тонкошаровій світловідбиваючій розмітці, виконаній фарбами, так і в товстошаровій, виконаній термопластиком, холодним пластиком і двокомпонентними масами з затверджувачами. Вибір потрібної фракції, а також витрати склокульок слід підбирати відповідно до використовуваного матеріалу для горизонтальної розмітки доріг і товщини наносимого  шару.

Застосування склокульок, при дотриманні норм витрат і технологій нанесення,  істотно покращує безпеку дорожнього руху в несприятливих погодних умовах і знижує рівень аварійності на дорогах.

Продукція відповідає діям нормативних документів: СОУ 42.1-37641918-089:2012 «Мікрокульки скляні світлоповертальні для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробування» та європейським стандартам  EN1423.