SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Скляні мікрокульки для струменевої обробки. Продаж. Наявність різних фракцій.

 

Скляні мікрокульки для струменевої обробки. Продаж. Наявність різних фракцій.

Процесом дробоструменевої (склоструменевої) обробки є вплив мікрочастинок абразивного матеріалу під тиском на оброблювану поверхню. Від правильного вибору абразивного матеріалу залежить результат роботи.

Скляні мікрокульки для струменевої обробки широко використовуються в різних галузях промисловості в процесі м’якого очищення та фінішного оздоблення оброблюваних поверхонь як для металевих (сталь, сталь нержавіюча, кольорові метали) так і неметалевих (скла, каменю, пластику тощо).

Основною перевагою обробки скляними мікрокульками перед іншими дробоструменевими матеріалами є м’яка але ефективна обробка деталі без пошкодження поверхневого шару.

Мікрокульки для струменевої обробки виготовлені з вапняно-натрієвого скла. Це не токсичний, інертний та безпечний продукт. Матеріал не містить вільний кремній, що викликає серйозну хворобу легень – силікоз.

Склоструминну  обробку мікрокульками поділяють на три основні області використання:

  • ЧИЩЕННЯ
  • ФІНІШНА ОБРОБКА
  • ЗМІЦНЕННЯ

Застосування скляної мікрокульки для загальної обробки або очищення дозволяє отримати ефект м’якого шліфування, що неможливо, використовуючи інші агресивніші матеріали (наприклад оксид алюмінію).

Скляні мікрокульки абсолютно інертні щодо оброблюваної поверхні та вільні металевих включень, що виключає забруднення оброблюваної поверхні оксидами металів, що сприяють утворенню іржі.

Легкий наклеп (зміцнення), що отримується в результаті обробки, створює сприятливі умови для тривалої експлуатації деталей без корозії та мікротріщин. Струменева обробка скляними мікрокульками проводиться в закритих камерах з рециркуляцією склокульок у замкнутому циклі.

Залежно від розміру (фракції) використовуваних для обробки мікрокульок, змінюється шорсткість поверхні, що обробляється. Дрібна фракція забезпечує матову структуру та більш тривалий час обробки. Велика фракція забезпечує швидший процес обробки та більш глянсову структуру поверхні.

Оброблювана деталь з алюмінію  після та до обробки скляними мікрокульками фракції 150-250мкм

ВЛАСТИВОСТІ

Розмір градації (фракції) в мкм 0-50;40-70; 50-105; 70-110; 90-150;100-200;150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800;
Питома вага 2,3 +/- 0,3 г / см3
Насипна вага 1,2 – 1,8 г / см³ (в залежності від фракції)
Твердість за МООС 6-7
Твердість за шкалою Роквела 46
Пакування паперові мішки з п/е вставкою вагою 25 кг нетто