SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Скляні мікрокульки різних виробників. Відмінності в якісних показниках!

Скляні мікрокульки різних виробників. Відмінності в якісних показниках!

Скляні мікрокульки мають широкий спектр застосування у промисловості. Вони застосовуються для струменевої (піскоструменевої)обробки поверхонь матеріалів,
у дорожній сфері в якості світлоповертального матеріалу, як наповнювач для різноманітних композитних матеріалів,
як компонент для виробництва декоративних штукатурок та оздоблювальних матеріалів, як додавання до бурових розчинів та подібних речей.


Останнім часом в Україні з’явилось багато подібної продукції різних виробників під різноманітними брендовими назвами.
То ж в чому різниця?

Майже весь подібний товар що продається в Україні є імпортованим.
Товар надходить в Україну, в основному, з Європи та Китаю.
Склокульки, що імпортуються з Турції мають теж походження з Китаю, та лише розсіюються по фракціях та пакуються на
спільних Турецько-Китайських підприємствах із додаванням назви бренду замовника.


В Європі мають своє виробництво декілька потужних виробників, що виробляють високоякісні продукти із дотриманням всіх існуючих норм виробництва та жорстким контролем якості продукції.
Мікрокульки виготовляються за складним технологічним процесом із застосуванням високотехнологічного обладнання.
На промислових підприємствах, що виготовляють, на вигляд простий матеріал, існують окремі підрозділи, що контролюють якість сировини, що використовується та від якої в подальшому будуть залежати властивості кінцевого продукту. Сировина що постачається, контролюється за хімічним составом та на відповідність екологічним нормам. Окрема увага приділяється рецептурі виготовлення.
Для кожної сфери застосування скляних мікрокульок існують відповідні вимоги до хімічного складу та фізичних властивостей майбутнього продукту.
Всі виробництва відповідають та сертифіковані за найвибагливішими стандартами Євросоюзу.

Мікрокульки що вироблені в Китаї мають дещо нижчі вимоги до фізичних властивостей кінцевого продукту.
Занижені вимоги застосовуються також до відбору сировини. Зазвичай для виготовлення склокульок використовується вторинна сировина, незважаючи на її хімічний склад та походження.
За зовнішнім виглядом, склокульки після відсіву майже не відрізняються від своїх іменитих європейських конкурентів, але по якісним характеристикам виникають питання.
Зазвичай готова продукція має зовсім інші фізичні та химічні властивості ніж заявлено в технічній документації виробника. Також мають місце домішки сторонніх речовин, що іноді має критичне значення при виборі подібного матеріалу.
Наприклад, мікрокульки для дробоструминної обробки витримують значно менше циклів обробки ніж при використанні більш якісного матеріалу, мають сторонні включення, нерідко із шкідливими для здоров’я людини речовинами, такими як свинець, кремній, а сторонні домішки забруднюють оброблювану поверхню, викликаючи корозію.
Для виготовлення декоративних штукатурок, в яких використовуются склокульки, є дуже важливим саме химічний состав склокульок. Декоративна штукатурка використовується в житлових приміщеннях, тож дуже важливо, щоб у складі її були нетоксичні компоненти.
Мікрокульки що використовуються для дорожньої розмітки також мають свої вимоги до якості. Китайські вироби не витримують атмосферного та температурного впливу на дорогах нашої кліматичної зони, швидко втрачають блиск та світловідбивальні властивості, не витримують гарантійних строків експлуатаціі дорожньої розмітки, встановлених нормативними документами України. До тогож наявність значного рівня вмісту свинцю шкодить довкіллю.


Що стосується різноманіття брендів скляних мікрокульок, походженням із Китаю, то кожний імпортер має змогу замовити у виробника індивідуальне пакування та свій бренд (фірмову назву) товару, під яким буде її реалізовувати. В цьому є особливість та зручність співпраці з китайськими виробниками, які йдуть назустріч замовнику.


У європейських виробників інший підхід. Кожне підприємство має тільки один свій бренд (назву) під яким працює роками та вдосконалює якісні показники свого продукту.

Тож обирайте товар, який найбільше підходить для вашого виробництва. Зважайте на фізичні властивості продукту, який для вас найбільше підходить, зручність у роботі, на екологічність та безпечність продукту.