SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Склокульки для дорожньої розмітки “POTTERS”

Склокульки для дорожньої розмітки європейського бренду “POTTERS” – реалізація, постачання.

Використання склокульок для дорожньої розмітки виготовлених провідними виробниками з дотриманням сучасних технологій виробництва та використання якісної сировини є гарантією правильного функціонування та довговічності дорожньої розмітки.

Potters Europe є європейським підрозділом Potters Industries LLC., найбільшого виробника скляних мікросфер у світі, з глобальною мережею з 25 виробничих заводів по всій Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.
Potters здійснює постачання скляних мікрокульок для різноманітних застосувань в Україну з виробничих підприємств у Західній та Східній Європі.
Протягом багатьох років Potters Europe досліджувала та розробляла скляні мікросфери для використання у промисловості. У підсумку компанія запустила свій технічний центр з відділом інженерних скляних матеріалів. Ця інновація забезпечує експертних інженерів, які пропонують технічну підтримку, навчанням, найсучаснішим
обладнанням для досліджень і розробок, а також відділом продажів, який займається виключно галуззю скляних мікрокульок.

Купуйте склокульки тільки перевірених, надійних  та відомих виробників – це гарантує якість виконаних робіт, екологічність та довготривале використання світловідбиваючої поверхні.

Властивості склокульок “POTTERS” та особливості застосування

Склокульки для дорожньої розмітки “POTTERS” мають високу прозорість, міцність, стійкість до перепадів температур та стиранню, повну хімічну стійкість до впливу хімічних речовин, а також мають хорошу адгезію до різних матеріалів  що використовуються для розмітки доріг. Під дією хімічних реагентів склокульки не змінюють своїх властивостей і залишаються прозорими з високим коефіцієнтом світлоповертання.

Мікрокульки світловідбиваючі “POTTERS” можуть застосовуватися як у тонкошаровій світловідбивній розмітці, що виконується фарбами, так і в товстошаровій, що виконується термопластиками і двокомпонентними масами з затверджувачами. Вибір потрібної фракції, а також величини витрати світловідбивних кульок підбирається відповідно  матеріалу для горизонтальної розмітки доріг, що застосовується та товщини шару нанесення.

Застосування склокульок “POTTERS” у дорожній розмітці, при дотриманні норм витрати та технологій нанесення, суттєво покращує безпеку дорожнього руху  та знижує рівень аварійності на дорогах.