Sferol — микрошарики стеклянные: дробеструйные, светоотражающие
     
Микрошарики стеклянные для дорожной разметки, дробеструйной обработки, декора
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки

Мікрокульки скляні— сучасний іноваційний матеріал для склоструменевої обробки, очищення поверхонь будь яких матеріалів де потрібна м’яка обробка без зміни геометрії деталі та пошкодження поверхневого шару.
Мікрокульки скляні- багаторазовий матеріал, що використовується в закритих камерах. Кількість циклів обробки може бути до 30 разів, та залежить від тиску аппарата, та твердості оброблюваної поверхні.
Склоструменева обробка скляними мікрокульками – найефективніший метод очищення і фінішної обробки поверхонь, надання деталі товарного вигляду.
Мікрокульки скляні для склострую поєднують ідеальні фізичні та хімічні властивості, недоступні іншим абразивним матеріалам.
Вони виготовлені з високоякісного загартованого натрієвого скла, не містять свинцю та є екологічно чистим матеріалом.
Скляні кульки- інертний матеріал, не проникають в товщу деталі, не змінюють і не забруднюють її поверхні.
Деталі стають чистими, гладкими, без залишків абразивного матеріалу, а головне, з повним збереженням первісних механічних властивостей поверхні, форм і розмірів деталі.
Це є одною з головних якостей при ремонті та відновленні харчового обладнання, деталей двигуна автомобілей і інших точних механізмів.
Після склоструменевої обробки зникає потреба очищувати метал хімічними речовинам.
Крім того, оброблена поверхня стає злегка наклепаною, що усуває стомлену поверхневу напругу після механічної обробки та гарантує тривалу експлуатацію без корозії та мікротріщин.
Склоструменева обробка ідеальна для видалення залишків шлаків після зварювання, оксидів металу, фарби, плям, гуми, пластмаси, очищення нержавіючої сталі, хрому, нікелю, цинку, алюмінію, міді, золота, срібла та інших.
Область застосування стеклоструйної обробки майже безмежна. Скляними мікрокульками обробляють харчове обладнання, очищують наліт на формах при відливанні гуми, каучуку, пластмаси, скла і металу.
Чистять від корозії скляними кульками блоки циліндрів, головки поршнів, шатуни та інші деталі в автомобілях, парові та газові турбіни, лопасті, вінчики, інструмент, зброю, електричні з’єднання.
Для отримання бажаного результату підбирають потрібну фракцію мікрокульок: 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800;
Пакування — 25кг.