SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки

Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки (дріб скляна) – сучасний іноваційний матеріал для струменевої обробки та очищення поверхонь будь яких матеріалів без зміни геометрії деталі та пошкодження поверхневого шару.

Мікрокульки скляні, за результатами використання та ефективністю суттєво відрізняються від традиційного піску, що використовується при піскоструйній обробці!

Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки – багаторазовий матеріал, що використовується в закритих камерах. Кількість циклів обробки може бути до 30 разів, та залежить від тиску аппарата, та твердості оброблюваної поверхні.
Склоструменева обробка скляними мікрокульками – найефективніший метод очищення і фінішної обробки поверхонь, надання деталі товарного вигляду.
Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки поєднують ідеальні фізичні та хімічні властивості, недоступні іншим абразивним матеріалам.
Вони виготовлені з високоякісного загартованого натрієвого скла, не містять свинцю та є екологічно чистим матеріалом.
Скляні кульки- інертний матеріал, не проникають в товщу деталі, не змінюють і не забруднюють її поверхні.
Деталі стають чистими, гладкими, без залишків абразивного матеріалу, а головне, з повним збереженням первісних механічних властивостей поверхні, форм і розмірів деталі.
Це є одною з головних якостей при ремонті та відновленні харчового обладнання, деталей двигуна автомобілей і інших точних механізмів.
Після склоструменевої обробки зникає потреба очищувати метал хімічними речовинам.
Крім того, оброблена поверхня стає злегка наклепаною, що усуває стомлену поверхневу напругу після механічної обробки та гарантує тривалу експлуатацію без корозії та мікротріщин.
Склоструменева обробка ідеальна для видалення залишків шлаків після зварювання, оксидів металу, фарби, плям, гуми, пластмаси, очищення нержавіючої сталі, хрому, нікелю, цинку, алюмінію, міді, золота, срібла та інших.
Область застосування стеклоструйної обробки майже безмежна. Скляними мікрокульками матують харчове обладнання, очищують наліт на формах при відливанні гуми, каучуку, пластмаси, скла і металу.
Чистять від корозії скляними кульками блоки циліндрів, головки поршнів, шатуни та інші деталі в автомобілях, парові та газові турбіни, лопасті, вінчики, інструмент, зброю, електричні з’єднання.
Для отримання бажаного результату підбирають потрібну фракцію мікрокульок (мкм): 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800;
Пакування – 25кг.