SFEROL — МІКРОКУЛЬКИ СКЛЯНІ
     
Мікрокульки скляні для струменевої обробки, дорожньої розмітки та декору
Київ
097 675-58-08
066 330-07-11
зворотній зв'язок
 
   
   
 
 

Мікрокульки скляні 125-850 АС13 для дорожньої розмітки

125-850мкм – Універсальна фракція скляних світлоповертаючих склокульок з новим спеціальним покриттям – АС13.

Матеріал 125-850 АС13 використовується з фарбою або пластиками для нанесення дорожньої розмітки. Має широкий фракційний діапазон, що дозволяє використовувати скляні мікрокульки цього розміру як з тонкошаровими покриттями так і з товстошаровими. Ця фракція є універсальною в застосуванні при нанесенні дорожньої розмітки.


Завдяки вдосконаленому спеціально розробленому покриттю АС13 (запатентована технологія), забезпечується підйом дрібніших частинок мікрокульок до верхньої кромки фарби, що збільшує світловідбиваючий ефект, забезпечує надійне утримання мікрокульок в розміточній масі, що придає покриттю додаткову міцність, шорсткість та забезпечує довготривалий термін експлуатації дорожньої розмітки із збереженням світлоповертаючих властивостей.

Використання якісних скляних мікрокульок для дорожньої розмітки різноманітних фракцій, що пропонує наша компанія, забезпечить найкращий результат світловідбиваючої дорожньої розмітки. Вибір розміру фракції необхідно проводити у відповідності до технічних умов нанесення та відповідно нормативам затвердженим національними стандартами.