Дріб скляна
застосовується як абразивний матеріал у дробоструменевих установках закритого типу для отримання високоякісної фінішної обробки поверхні. Дріб скляний, завдяки своїм унікальним фізичним властивостям, має низку переваг перед іншими абразивними матеріалами. Дріб скляний забезпечує м’яку обробку, очищення поверхонь з металу, нержавіючої сталі, алюмінію, кольорових металів та їх сплавів, пластику, гуми, каменю та інших матеріалів.
Основною особливістю та перевагою скляного дробу є обробка, очищення будь-яких поверхонь без порушення поверхневого шару.
За допомогою дробу скляного здійснюється підготовка поверхні виробу до нанесення гальванічних та інших захисних покриттів, зняття напруги, видалення різних забруднень, а також фінішна, чистова обробка. Завдяки своїй інертності абразивний матеріал не забруднює оброблювану поверхню, забезпечуючи заданий ступінь шорсткості. Деталі виходять чистими, гладкими, без залишків абразивного матеріалу, а головне з повним збереженням первинних механічних якостей поверхні, форм і розмірів деталі. Крім того, оброблена поверхня стає злегка наклепаною, що гарантує тривалу експлуатацію без корозії та мікротріщин. Скляний дріб є незамінним матеріалом при обробці поверхонь з нержавіючої сталі. Після обробки поверхня має товарний вигляд із заданим ступенем шорсткості, від глибокого матування до тонкого сатинування, що не потребує додаткової хімічної обробки. Дріб скляний має досить високу міцність і є багаторазовим матеріалом. Кількість циклів обробки становить від 15 до 25 разів за дотримання рекомендованого тиску. Продуктивність: від 8 м2/год дрібною фракцією до 15 м2/год великою фракцією. Витрати дробу: від 0,2 кг/м2 до 3,5 кг/м2. Крім всіх перерахованих переваг дріб скляний характеризується екологічною безпекою та чистотою. Не викликає силікозу. Скляні кульки (дріб) підходять для робіт з високоточними деталями, у приладобудуванні, оптиці, годинниковій промисловості, для обробки, що виключає намагнічування та залишкову металізацію поверхонь. Крім цього, скляний дріб застосовується у різних виробничих галузях, таких як автомобілебудування, харчова, фармацевтична промисловість, ливарне та гальванічне виробництво, нафтохімічна промисловість, електротехнічне виробництво, виробництво гумотехнічних виробів. Дріб скляна доступна у таких фракціях (мкм): 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800; Пакування – паперовий мішок із вставкою з поліетилену вагою 25кг.