Пропонуємо для Вашого підприємства кульки скляні ТМ “Swarco”. Високоякісний матеріал для дробоструменевої обробки, зміцнення, очищення поверхонь без втрати геометрії деталі та поверхні. Багаторазовий матеріал, що витримує до 20 циклів обробки при робочому тиску обробки 4-6 атмосфер. Екологічно чистий, химічно інертний, без сторонніх включень, не забруднює поверхні деталі. Можливе застосування як в сухим методом так і методом аквабластингу в закритих камерах. Також кульки скляні використовуються як складова у виробництві декоративних штукатурок, як наповнювач для виробництва високоміцних матеріалів, виробів, покриттів із захисними властивостями від впливу довкілля, корозії та хімікатів, а також має безліч різних сфер застосування. Фракція (мкм): 0-50, 40-70, 50-105, 70-110, 90-150, 100-200, 150-250, 200-300, 300-400, 400-600, 600-800. Матеріал у формі кульок, прозорий, має світловідбиваючі властивості. Пакування: паперовий 3-шаровий мішок з полиетиленовою вкладкою 25кг., 1тонна (40мішків) на палеті. Країна виробник: Німеччина.
Скляні мікрокульки різних виробників. Відмінності в якісних показниках!
Скляні мікрокульки мають широкий спектр застосування у промисловості. Вони застосовуються для струменевої (піскоструменевої)обробки поверхонь матеріалів, у дорожній сфері в якості світлоповертального матеріалу, як наповнювач для різноманітних композитних матеріалів, як компонент для виробництва декоративних штукатурок та оздоблювальних матеріалів, як додавання до бурових розчинів та подібних речей.
Останнім часом в Україні з’явилось багато подібної продукції різних виробників під різноманітними брендовими назвами. То ж в чому різниця?
Майже весь подібний товар що продається в Україні є імпортованим. Товар надходить в Україну, в основному, з Європи та Китаю. Склокульки, що імпортуються з Турції мають теж походження з Китаю, та лише розсіюються по фракціях та пакуються на спільних Турецько-Китайських підприємствах із додаванням назви бренду замовника.
В Європі мають своє виробництво декілька потужних виробників, що виробляють високоякісні продукти із дотриманням всіх існуючих норм виробництва та жорстким контролем якості продукції. Мікрокульки виготовляються за складним технологічним процесом із застосуванням високотехнологічного обладнання. На промислових підприємствах, що виготовляють, на вигляд простий матеріал, існують окремі підрозділи, що контролюють якість сировини, що використовується та від якої в подальшому будуть залежати властивості кінцевого продукту. Сировина що постачається, контролюється за хімічним составом та на відповідність екологічним нормам. Окрема увага приділяється рецептурі виготовлення. Для кожної сфери застосування скляних мікрокульок існують відповідні вимоги до хімічного складу та фізичних властивостей майбутнього продукту. Всі виробництва відповідають та сертифіковані за найвибагливішими стандартами Євросоюзу.
Мікрокульки що вироблені в Китаї мають дещо нижчі вимоги до фізичних властивостей кінцевого продукту. Занижені вимоги застосовуються також до відбору сировини. Зазвичай для виготовлення склокульок використовується вторинна сировина, незважаючи на її хімічний склад та походження. За зовнішнім виглядом, склокульки після відсіву майже не відрізняються від своїх іменитих європейських конкурентів, але по якісним характеристикам виникають питання. Зазвичай готова продукція має зовсім інші фізичні та химічні властивості ніж заявлено в технічній документації виробника. Також мають місце домішки сторонніх речовин, що іноді має критичне значення при виборі подібного матеріалу. Наприклад, мікрокульки для дробоструминної обробки витримують значно менше циклів обробки ніж при використанні більш якісного матеріалу, мають сторонні включення, нерідко із шкідливими для здоров’я людини речовинами, такими як свинець, кремній, а сторонні домішки забруднюють оброблювану поверхню, викликаючи корозію. Для виготовлення декоративних штукатурок, в яких використовуются склокульки, є дуже важливим саме химічний состав склокульок. Декоративна штукатурка використовується в житлових приміщеннях, тож дуже важливо, щоб у складі її були нетоксичні компоненти. Мікрокульки що використовуються для дорожньої розмітки також мають свої вимоги до якості. Китайські вироби не витримують атмосферного та температурного впливу на дорогах нашої кліматичної зони, швидко втрачають блиск та світловідбивальні властивості, не витримують гарантійних строків експлуатаціі дорожньої розмітки, встановлених нормативними документами України. До тогож наявність значного рівня вмісту свинцю шкодить довкіллю.
Що стосується різноманіття брендів скляних мікрокульок,походженням із Китаю, то кожний імпортер має змогу замовити у виробника індивідуальне пакування та свій бренд (фірмову назву) товару, під яким буде її реалізовувати. В цьому є особливість та зручність співпраці з китайськими виробниками, які йдуть назустріч замовнику.
У європейських виробників інший підхід. Кожне підприємство має тільки один свій бренд (назву) під яким працює роками та вдосконалює якісні показники свого продукту.
Тож обирайте товар, який найбільше підходить для вашого виробництва. Зважайте на фізичні властивості продукту, який для вас найбільше підходить, зручність у роботі, на екологічність та безпечність продукту.
Пропонуємо різні розміри фракцій якісних скляних мікрокульок для склоструменевої обробки поверхонь ТМ “Swarcoblast”
Для правильного вибору розміру фракції скляних мікрокульок, пропонуємо ознайомитись з таблицею виробника, щодо використання скляних мікрокульок ТМ “Swarcoblast” у технологічному процесі склоструменевої обробки поверхонь деяких матеріалів.
Микрошарики стеклянные для дорожной разметки. Продажа, наличие на складе в г.Киев.
Компания реализует в Украине микрошарики стеклянные для дорожной разметки , как стандартной фракции для краски, так и универсальной – для краски и толстослойных покрытий. Стеклянные микрошарики всемирно известного бренда “Potters”, производителем которого в Европе является польский завод “Interminglass”. Стеклошарики используются для придания дорожной разметке светоотражающих свойств. Микрошарики для дорожной разметки применяются без ограничения для всех видов разметки на дороге, как в тонкослойных обозначениях дорог красками, как и в толстослойных обозначениях с применением термопластических или двухкомпонентных масс с отвердителями.
Стеклянные шарики наносятся, в основном, методом присыпки на свеженанесенную краску непосредственно на дороге или в комплексе методов: присыпки и введением шариков в состав наносимого разметочного материала обозначения дорог.
Для правильного выбора фракции микрошариков, необходимо пользоваться техническими указаниями производителей
дорожно-разметочных материалов.
Материал имеет форму бесцветных прозрачных шариков размером фракции 125-630 микрон для краски и 125-850 микрон для краски и прочих разметочных материалов. Усовершенствованное покрытие стеклошариков АС13 обеспечивает свойство микрошарика находиться на поверхности пленки краски (не тонуть в покрытии), что позволяет полностью реализовать светоотражающие свойства стеклошарика в дорожной разметке. В лучшей мере, с этим покрытием, осуществляется адгезия к дорожным материалам. Также это покрытие препятствует эффекту слипания частиц между собой, обеспечивая безпрепятственный проход материала через сопло разметочного устройства.
Продукт отличается высокой прочностью и абсолютной химической нейтральностью. Он не становятся матовым под
влиянием хлористого натрия и кальция, термостойкий, плотный, не подвержен действию выхлопных газов автомобилей.
Основные характеристики: Соответствие PN/EN 1423 Гранулометрия, диапазон диаметров стеклошариков: 125-630 мкм; 125-850 мкм; Химический состав, % SiO2 — 70-74% Al2O3 — 0,5-2% CaO — 7-11% MgO — 3-5% Na2O+K2O — 13-15% Fe2O3 — не более 0,1% TiO2 — не более 0,1% Коэффициент светопреломления- более 1,5 Устойчивость к воде, соляной кислоте, хлориду кальция, сульфиду натрия. Удельный вес 2,4-2,6 кг/дм3 Твердость по Моосу 5,5-6,5 Твердость по Роквеллу 42-44 ХРЦ Упаковка – бумажные мешки с вставкой из полиэтилена,весом нетто 25кг; Возможно ведро пластиковое весом нетто 1кг и 5кг; Паллета 1000кг (40мешков);
Условия применения и методы нанесения Для лучшего результата шарики должны быть нанесёнными на слой материала для обозначения дорог при нанесении разметки под давлением 1-5 атмосфер не позже 3-х секунд после покраски линий. Допускается многослойный метод нанесения микрошариков в краску.
Расположение гранул должно быть равномерным по всей окрашенной поверхности, а погружение самого шарика (схематично)
около 50-60%.
При таком положении, они дают максимальный эффект светоотражения.
Стандартно расходуется 300-400 гр микрошариков на 1 метр квадратный. Микрошарики смешиваются и имеют хорошую адгезию
только с красками и массами для светоотражающего обозначения дорог и улиц. Для размещения шариков в других красках и повышения
прочности смеси, необходимо применять специальные антислипающие и флотационные средства или их смеси.
В ходе технологического процесса светоотражающие микрошарики обрабатываются покрытием АС13.
Выбор средств для поверхностной обработки микрошариков, зависит от вида и характеристики краски или массы для
обозначения дорог и метода нанесения материала.
Грануляция и расход микрошариков, определяется в зависимости от вида применяемого средства для нанесения разметки ,
толщины слоя и характеристик краски или массы выбранного производителя.
Светоотражение, проверяется с помощью прибора – рефлектометра для проверки коэффициента поверхностного отражения.
Эффективность нанесенной разметки дороги со светоотражающими микрошариками, можно проверить с помощью увеличительного
стекла, которым проверяется два основных параметра — расположение микрошариков и их погружение в массе или краске.
Лучшим методом оценки эффективности дорожной разметки со светоотражающими стеклошариками, является ночной проезд
по этому размеченному участку.
Хранение и транспортировка Микрошарики должны храниться в оригинальной упаковке на складах под крышей, защищенные от воды и влаги. Транспортировка должна совершаться автомобилями защищающими продукцию от воды, влаги и механических повреждений. Применяя микрошарики, необходимо обеспечить защиту от случайного рассыпания их на дороге. Рассыпанные на дороге шарики образуют скользкий слой, могут создать опасность для дорожных служб, прохожих и водителей.
Аквабластинг – сучасний інноваційний метод м’якої обробки, очищення поверхні деталей. Процес полягає в подачі на оброблювану поверхню спрямованого струменя суспензії під тиском, що складається з води та частинок абразивного матеріалу. При обробці деталей за технологією аквабластингу, як абразив, використовуються скляні мікрокульки потрібних фракцій, які постачає та реалізує наша компанія. Мікрокульки скляні подаються разом із водою в сопло одночасно із стислим повітрям. Склокульки очищають деталі від важких забруднень, а вода сприяє м’якій обробці деталі, не завдаючи їй шкоди. При очищенні деталей за допомогою технології аквабластингу розміри деталей залишаються без змін. Аквабластінг має багато різних синонімів таких як гідроабразивне очищення або водоабразивне очищення, але сутність від назви не змінюється. Під цим поняттям мається на увазі метод очищення поверхні деталей від різних забруднень: нагар, стара фарба, іржа і т.д. Головне завдання – не зашкодити початковій формі поверхні. Сфера застосуванняаквабластингу – очищення поверхні в автомобілебудуванні, ремонті та технічне обслуговування, реставраційні роботи, видалення фарби, іржі, нагару, видалення окалини після загартування виробів машинобудування, видалення дрібних задирок та слідів інструменту після токарної та фрезерної обробки, сатинування та пасивація нержавіючих сталей, у тому числі після зварювальних робіт, обробка спеціальних матеріалів та сплавів, а також підготовка поверхні перед склеюванням, фарбуванням, хімічними та гальванічними покриттями. Даний метод також дуже популярний для обробки виробів із м’яких матеріалів, очищає сталь, алюміній, гуму, пластик, латунь, мідь та інші матеріали. Завдяки аквабластінгу абразивні частинки діють на поверхню при невеликому тиску стислого повітря. Сенс у тому, що вода має властивість послаблювати удар абразивного середовища, але водночас збільшує масу частки під час удару, завдяки чому створюється гідростатична сила, що видаляє усі забруднення з поверхні деталі. Надалі деталі не іржавіють, не окислюються, покращується якість фінішного покриття. Сфера застосування цього методу постійно збільшується і стає популярнішою через свою ефективність. Переваги аквабластингу: -циркуляція по колу абразиву та води; -ефективне очищення, при якому не змінюється форма або розмір деталі; -безпека процесу для працівника; -екологічно чистий процес без пилу; -багаторазове застосування абразиву; -великий термін експлуатації абразивного матеріалу; -економічно вигідний процес; -високоякісна фінішна обробка деталей;
Перелік переваг великий, але це не все. З іншими перевагами легко познайомитися і визначити їх для себе,
при безпосередній роботі методом аквабластингу. Необхідно розуміти, що багато залежить від конкретної деталі
та досвіду майстра, що проводить процес обробки.
Микрошарики стеклянные для струйной обработки. Продажа. Наличие различных фракций на складе в г. Киев.
Компания реализует в Украине микрошарики стеклянные для струйной обработки поверхностей “Swarcoblast” от немецкого производителя SWARCO VESTGLAS, входящего в группу компаний всемирно известного концерна “Swarco”. Наличие различных фракций на складе в г.Киев. Микрошарики стеклянные этого производителя отличаются особыми свойствами: твердостью, чистотой, однородностью структуры, увеличенным сроком использования, точностью рассева фракций, экологичностью продукта. Микрошарики стеклянные – современный инновационный материал для струйной обработки. Очистка, матирование поверхностей любых материалов, где требуется мягкая обработка без изменения геометрии детали и повреждения поверхностного шара. Микрошарики стеклянные – многоразовый материал, используемый в закрытых камерах. Количество циклов обработки стеклошариками “Swarco” может быть до 25, в зависимости от давления аппарата, и твердости обрабатываемой поверхности. Благодаря чистоте материала, обрабатываемая поверхность не будет иметь посторонних включений. Для получения желаемого результата обработки предлагаем следующие фракции микрошариков (в микронах): 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800.
Химический состав:
SiO2 — 71.85%
Na2O — 13.16%
CaO — 6.99%
MgO — 4.38%
Al2O3 — 0.83%
Fe2O3 — 0,1%
другие — max 2.0%
Удельный вес 2,3–2,6 г/см3
Насыпной вес 1,4–1,7 кг/л
Твердость по Моосу 6-7
Твердость по Роквелу 46-48 HRC
Упаковка – 25кг. Бумажный 3-слойный мешок с полиэтиленовой вкладкой.
Стеклоструйная обработка стеклянными микрошариками – самый эффективный метод очистки и финишной обработки поверхностей, придание детали товарного вида. Микрошарики стеклянные для стеклотока сочетают идеальные физические и химические свойства, недоступные другим абразивным материалам. Они изготовлены из высококачественного закаленного натриевого стекла, не содержат свинца. Шарики инертны, без примесей посторонних металлов, не проникают вглубь детали, не изменяют и не загрязняют ее поверхность. Детали становятся чистыми, гладкими, без остатков абразивного материала, а главное с полной сохранностью первоначальных механических свойств поверхности, форм и размеров детали. Это одно из главных качеств при ремонте и восстановлении частей пищевого оборудования, деталей двигателя автомобилей, турбин и других точных механизмов. После стеклоструйной обработки исчезает необходимость очищать металл химическими веществами. Кроме того, обработанная поверхность становится слегка наклепанной, что устраняет усталое поверхностное напряжение после механической обработки и гарантирует длительную эксплуатацию без коррозии и микротрещин. Стеклоструйная обработка идеальна для удаления остатков шлаков, изменения цвета после сварки, удаления оксидов металла, краски, пятен, обработки резины, пластмассы,очистки пресформ. Используется для очистки, матирования нержавеющей стали, хрома, никеля, цинка, алюминия, меди, золота, серебра и других. Стеклянными микрошариками обрабатывают составляющие пищевого оборудования, очищают налет на формах при отливке резины, каучука, пластмассы, стекла и металла, чистят от коррозии блоки цилиндров, головки поршней, шатуны, турбины00 и другие детали в автомобилях, паровые и газовые турбины, лопасти, венчики, инструмент, оружие, электрические соединения.
Останнім десятиліттям стався різкий стрибок у розвитку матеріалів для горизонтальної дорожньої розмітки. В даний час виробництво фарб ґрунтується на сучасній базі акрилових полімерів, удосконалюється склад полімерного сполучного для термопластиків, холодний пластик відноситься вже до базових матеріалів, що широко застосовуються на території України. Склокульки для горизонтальної дорожньої розмітки можна віднести до розряду супутніх та доповнюючих матеріалів, але і в цьому статусі цей продукт повинен відповідати всім новим вимогам, які пред’являються до базових матеріалів та дорожньої розмітки загалом, тобто розвиватися разом із ними.
У поточному дорожньо-розмічальному сезоні компанія «Potters» пропонує фракцію світловідбивних склокульок з покращеним гранулометричним складом та спеціальним адгезійним покриттям – АС13.
Скляні мікрокульки ТМ «Potters» для фарби, фракція: 125-630 АС13
Протягом кількох років основним матеріалом для посипання розмітки на основі фарби використовувалися мікрокульки фракції 100-600 мкм із витратою не менше 250 г/м2. Значення коефіцієнта світлоповернення такої розмітки має бути на рівні 250-280 мкд лк1 м2, проте при збільшенні товщини сухого шару фарби вище 300 мкм витримати цю вимогу в реальних умовах досить складно. Дані моніторингу розмітки відразу після нанесення і через певні проміжки часу експлуатації, а також аналіз гранулометричного складу склокульок, що використовуються, показали, що для досягнення стійкого показника коефіцієнта світлоповертання розмітки на рівні 250-280 мкд лк-1 м2 необхідно збільшити вміст частинок 300-400 мкм. . Зробити це у продукті, одержуваному рамках однієї технології, складно, оскільки потрібно досить серйозне втручання у технологічний процес виробництва. «Підсилити» необхідні діапазони в гранулометричному складі вдалося шляхом виготовлення сумішей склокульок, одержуваних різними технологіями. Змішування фракції 100-600 мкм і склокульок фракції 400-600 мкм, у відсотковому масовому співвідношенні 90:10 дозволило змінити гранулометричний склад у заданому напрямку. У порівнянні з вихідним продуктом 125-630 мкм відрізняється збільшеним (більше 45% маси) вмістом фракції 300-400 мкм, а також збільшенням середнього діаметра частинок з 382 до 434 мкм. Також наявність нового покриття АС13 забезпечує кращу адгезію до фарби та підйом дрібніших частинок мікрокульок до верхньої кромки фарби, що збільшує світловідбиваючий ефект. У реальних умовах використання 125-630 мкм дозволяє забезпечити значення коефіцієнта світлоповертання розмітки не менше 280 мкд лк-1 м2.
Скляні мікрокульки для струменевої обробки. Продаж. Наявність різних фракцій.
Процесом дробоструменевої (склоструменевої) обробки є вплив мікрочастинок абразивного матеріалу під тиском на оброблювану поверхню.Від правильного вибору абразивного матеріалу залежить результат роботи.
Скляні мікрокульки для струменевої обробки широко використовуються в різних галузях промисловості в процесі м’якого очищення та фінішного оздоблення оброблюваних поверхонь як для металевих (сталь, сталь нержавіюча, кольорові метали) так і неметалевих (скла, каменю, пластику тощо).
Основною перевагою обробки скляними мікрокульками перед іншими дробоструменевими матеріалами є м’яка але ефективна обробка деталі без пошкодження поверхневого шару.
Мікрокульки для струменевої обробкивиготовлені з вапняно-натрієвого скла.Це не токсичний, інертний та безпечний продукт.Матеріал не містить вільний кремній, що викликає серйозну хворобу легень – силікоз.
Склоструминну обробку мікрокульками поділяють на три основні області використання:
ЧИЩЕННЯ
ФІНІШНА ОБРОБКА
ЗМІЦНЕННЯ
Застосування скляної мікрокульки для загальної обробки або очищення дозволяє отримати ефект м’якого шліфування, що неможливо, використовуючи інші агресивніші матеріали (наприклад оксид алюмінію).
Скляні мікрокульки абсолютно інертні щодо оброблюваної поверхні та вільні металевих включень, що виключає забруднення оброблюваної поверхні оксидами металів, що сприяють утворенню іржі.
Легкий наклеп (зміцнення), що отримується в результаті обробки, створює сприятливі умови для тривалої експлуатації деталей без корозії та мікротріщин.Струменева обробка скляними мікрокульками проводиться в закритих камерах з рециркуляцією склокульок у замкнутому циклі.
Залежно від розміру (фракції) використовуваних для обробки мікрокульок, змінюється шорсткість поверхні, що обробляється.Дрібна фракція забезпечує матову структуру та більш тривалий час обробки.Велика фракція забезпечує швидший процес обробки та більш глянсову структуру поверхні.
Оброблювана деталь з алюмінію після та до обробки скляними мікрокульками фракції 150-250мкм
Дріб скляна застосовується як абразивний матеріал у дробоструменевих установках закритого типу для отримання високоякісної фінішної обробки поверхні. Дріб скляний, завдяки своїм унікальним фізичним властивостям, має низку переваг перед іншими абразивними матеріалами. Дріб скляний забезпечує м’яку обробку, очищення поверхонь з металу, нержавіючої сталі, алюмінію, кольорових металів та їх сплавів, пластику, гуми, каменю та інших матеріалів.
Основною особливістю та перевагою скляного дробу є обробка, очищення будь-яких поверхонь без порушення поверхневого шару.
За допомогою дробу скляного здійснюється підготовка поверхні виробу до нанесення гальванічних та інших захисних покриттів, зняття напруги, видалення різних забруднень, а також фінішна, чистова обробка. Завдяки своїй інертності абразивний матеріал не забруднює оброблювану поверхню, забезпечуючи заданий ступінь шорсткості. Деталі виходять чистими, гладкими, без залишків абразивного матеріалу, а головне з повним збереженням первинних механічних якостей поверхні, форм і розмірів деталі. Крім того, оброблена поверхня стає злегка наклепаною, що гарантує тривалу експлуатацію без корозії та мікротріщин. Скляний дріб є незамінним матеріалом при обробці поверхонь з нержавіючої сталі. Після обробки поверхня має товарний вигляд із заданим ступенем шорсткості, від глибокого матування до тонкого сатинування, що не потребує додаткової хімічної обробки. Дріб скляний має досить високу міцність і є багаторазовим матеріалом. Кількість циклів обробки становить від 15 до 25 разів за дотримання рекомендованого тиску. Продуктивність: від 8 м2/год дрібною фракцією до 15 м2/год великою фракцією. Витрати дробу: від 0,2 кг/м2 до 3,5 кг/м2. Крім всіх перерахованих переваг дріб скляний характеризується екологічною безпекою та чистотою. Не викликає силікозу. Скляні кульки (дріб) підходять для робіт з високоточними деталями, у приладобудуванні, оптиці, годинниковій промисловості, для обробки, що виключає намагнічування та залишкову металізацію поверхонь. Крім цього, скляний дріб застосовується у різних виробничих галузях, таких як автомобілебудування, харчова, фармацевтична промисловість, ливарне та гальванічне виробництво, нафтохімічна промисловість, електротехнічне виробництво, виробництво гумотехнічних виробів. Дріб скляна доступна у таких фракціях (мкм): 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800; Пакування – паперовий мішок із вставкою з поліетилену вагою 25кг.
Мікробісер скляний для декору – це універсальний матеріал для декорування будь-яких поверхонь. Матеріал є скляними прозорими мікрокульками без отворів діаметром 0,1 мм-0,8 мм. Фактично скляний мікробісер – це мініатюрні скляні лінзи, здатні відображати спрямований світловий потік. Застосовується в різних видах декору – скрапбукінгу, листівках, прикрасі предметів інтер’єру, створенні декоративних картин, новорічних прикрас, обробці різних поверхонь., також у декоративній штукатурці. Вироби, прикрашені скляним мікробісером, мають оригінальні властивості, казковий блиск та неповторне сяйво. Склобісером можна декорувати, змінювати фактуру будь-якої поверхні зі скла, металу, дерева, шкіри, картону, паперу, пластику, надавати обсяг окремим деталям зображення, імітувати лід, іній або крапельки води, створити ефект вишивки бісером, мозаїки або просто отримати світловідображення поверхні виробу. Перевагою скляного мікробісеру, як декоративного матеріалу, є його простота використання, невелика витрата за красу та оригінальність. Не потрібно нанизування намистин, розрахунків за схемами та будь-яких складних дій. Тому працювати з цим матеріалом просто та приємно. Мікробісер наноситься на поверхню за допомогою вінілового клею, прозорого або кольорового лаку, фарби, структурних паст, двостороннього скотчу для великих елементів та фонів. Спочатку наноситься на поверхню, що прикрашається, клейка основа у вигляді необхідного малюнка або фону, потім ретельно, без перепусток, посипається скляним мікробісером. Після висихання залишки зайво нанесених, не приклеєних кульок легко забираються. Скляні новорічні іграшки з малюнками зі скляного мікробісеру, виконаних такою технікою, виглядають блискучими та оригінальними. Також можна занурювати готовий виріб, з попередньо нанесеним клейовим покриттям, в ємність зі скляним мікробісером. Так, наприклад, створюються ягоди в “цукорі”, фігурки вкриті “інеєм” або “льодом”. Складається відчуття, що повністю покрита бісером ягода заіндевела на морозі або вкрилася льодом. Для підвищення міцності декоративного покриття зверху на мікробісер можливе нанесення прозорого шару лаку. Використовуючи навіть найпростіші техніки нанесення скляного мікробісеру та поєднуючи їх один з одним, виходить неперевершений результат декорування та світловідбиваюча поверхня. Скляний мікробісер справжній революційний матеріал у декорі, що має безліч дивовижних властивостей та ефектів, які не може дати жодний інший матеріал.
125-850мкм – Універсальна фракція скляних світлоповертаючих склокульок з новим спеціальним покриттям – АС13.
Матеріал 125-850 АС13 використовується з фарбою або пластиками для нанесення дорожньої розмітки. Має широкий фракційний діапазон, що дозволяє використовувати скляні мікрокульки цього розміру як з тонкошаровими покриттями так і з товстошаровими. Ця фракція є універсальною в застосуванні при нанесенні дорожньої розмітки.
Завдяки вдосконаленому спеціально розробленому покриттю АС13 (запатентована технологія), забезпечується підйом дрібніших частинок мікрокульок до верхньої кромки фарби, що збільшує світловідбиваючий ефект, забезпечує надійне утримання мікрокульок в розміточній масі, що придає покриттю додаткову міцність, шорсткість та забезпечує довготривалий термін експлуатації дорожньої розмітки із збереженням світлоповертаючих властивостей.
Використання якісних скляних мікрокульок для дорожньої розмітки різноманітних фракцій, що пропонує наша компанія, забезпечить найкращий результат світловідбиваючої дорожньої розмітки. Вибір розміру фракції необхідно проводити у відповідності до технічних умов нанесення та відповідно нормативам затвердженим національними стандартами.
Скляні мікрокульки для дорожньої розміки. Продаж. Наявність у м.Київ.
Компанія реалізує в Україні мікрокульки скляні для дорожньої розмітки, як стандартної фракції для фарби,так і універсальної – для фарби та товстошарових покриттів.Скляні мікрокульки всесвітньо відомого бренду “Potters”,виробником якого у Європі є польський завод “Interminglass”.
Склокульки використовуються для надання дорожній розмітці світловідбивних властивостей.
Основні фракції в наявності: 125-630АС13, 125-850 АС13
Мікрокульки скляні для дорожньої розмітки є одним з головних елементів помітності та розпізнавання розмітки водієм в темну пору доби та в несприятливих погодних умовах.
Для кожного водія автомобіля під час руху мають велике значення ці якості дорожньої розмітки, що безпосередньо впливають на безпеку.
Завдяки горизонтальній дорожній розмітці, водій транспортного засобу має можливість правильно розташовувати свій автомобіль при здійсненні руху на дорозі і орієнтуватися на проїздній частині в потках рухомого транспорту. Наявність якісної дорожньої розмітки сприяє зменшенню дорожньо-транспортних пригод та правильній організації дорожнього руху і підвищення його безпеки.
Розмітка майже завжди добре помітна вдень, проте її дійсне і практичне призначення стає визначальним при несприятливих умовах вночі, а також під час дощу чи туману, при обмеженому огляді на дорозі.
Особливе значення має світлоповертаючий ефект ліній дорожньої розмітки – це властивість, завдяки якій розмітка має бути помітною в будь-який час доби.
Склокульки є складовим елементом розмічальної смуги. Завдяки своїм властивостям вони відбивають світло автомобільних фар і повертають його до джерела випромінювання – до автомобіля. Розмітка стає більш помітною для водіїв, набуває якості «випромінювання», що значно збільшує інформативність для водія та як наслідок зменшує аварійність. Все це завдяки наявності у складі дорожньо-розмічальних матеріалів світлоповертаючих скляних мікрокульок.
Застосування скляних мікрокульок в якості світлоповертального матеріалу є обов’язковим за винятком доріг IV категорії.
Варіанти відбиття світлового потоку від фар автомобіля на дорозі
1.Скляні мікрокульки;
2.Поверхня дорожнього полотна;
3.Шар дорожньої розмітки на дорожньому полотні;
4.Можливі напрямки відображення променів світла.
Дорожнє покриття з мікрокульками, це оптичний комплекс, характеристики якого залежать не тільки від властивостей лакофарбового покриття, але і характеристик світловідбиваючих мікросфер. Вимоги до якості мікросфер представлені в таблиці нижче:
Технічні вимоги до скляних микросфер для дорожньої розмітки автошляхів
Характеристика
Технічні вимоги
Зовнішній вигляд
Прозорі, по формі близькі до округлої форми. Кількість газових включень в частках — не більше 5%
Пакування
Паперовий мішок з влагозахисною вставкою вагою 25кг.
Кількість часток не сферичної форми, %, не більше
20
Кількість основної фракції, %, не менше
50
Мінімальный розмір сфер для фарби, мкм
125
Максимальный розмір сфер для фарби, мкм
630
Коефіціент переломлення скла
1,5-1,65
Щільність, г/см3
2,4-2,6
Покриття (антизлипаюче, адгезійне)
АС13
Нанесення склокульок
Скляні кульки для дорожньої розміки додаються безпосередньо у фарбу або наносяться за допомогою розмічальних машин, обладнаних пристроєм для нанесення склокульок під тиском (присипка), що гарантує краще занурення їх в шар матеріалу. Поки покриття не застигло, скляні мікрокульки занурюються в шар фарби приблизно на 3/4 свого діаметра.Після затвердіння фарби, лакофарбове покриття повинно міцно утримувати мікрокульки на своїй поверхні. В іншому разі не виконуватиметься вимога ДерждорНДІ про збереження світлоповертаючих властивостей розмітки в лакофарбовому матеріалі протягом 3 місяців. Тиск нанесення повинен забезпечувати оптимальне занурення кульок, що дає правильну відображає здатність протягом усього періоду експлуатації розмітки. Розміщені таким чином мікрокульки діють як мініатюрні лінзи, які відбивають світло фар транспортних засобів, створюючи при цьому ефект свічіння дорожньої розмітки. Величина світлового потоку, що повертається в бік водія, залежатиме від прозорості скляних сфер , стійкості матеріалу до стирання і дії кислот на дорозі, кривизни поверхні мікрокульок, глибини їх занурення в дорожню розмітку і коефіцієнта відбиття світла на межі розділу «скло – лакофарбове покриття».
Витрати :
Посипка на свіжонанесену лінію розмітки: приблизно 200-300 г / м2;
Введення в маркувальний матеріал: приблизно 20-30% від об’єму фарбувального матеріалу ;
Поєднання першого та другого способу одночасно
Властивості склокульок та особливості застосування
Склокульки для дорожньої розмітки мають високу міцність, стійкість до перепадів температур і стирання, повною хімічною стійкістю до дії хімічних речовин, а також мають гарну адгезію до різних матеріалів,які використовуються для розмічання автошляхів. Під впливом хімічних реагентів склокульки світлоповертальні не змінюють своїх властивостей і залишаються прозорими, виконуючі свої основні функції.
Скляні кульки для дорожньої розміки можуть застосовуватися як в тонкошаровій світловідбиваючій розмітці, виконаній фарбами, так і в товстошаровій, виконаній термопластиком, холодним пластиком і двокомпонентними масами з затверджувачами. Вибір потрібної фракції, а також витрати склокульок слід підбирати відповідно до використовуваного матеріалу для горизонтальної розмітки доріг і товщини наносимого шару.
Застосування склокульок, при дотриманні норм витрат і технологій нанесення, істотно покращує безпеку дорожнього руху в несприятливих погодних умовах і знижує рівень аварійності на дорогах.
Продукція відповідає діям нормативних документів: СОУ 42.1-37641918-089:2012 «Мікрокульки скляні світлоповертальні для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробування» та європейським стандартам EN1423.
Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки (дріб скляна) – сучасний іноваційний матеріал для струменевої обробки та очищення поверхонь будь яких матеріалів без зміни геометрії деталі та пошкодження поверхневого шару.
Мікрокульки скляні, за результатами використання та ефективністю суттєво відрізняються від традиційного піску, що використовується при піскоструйній обробці!
Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки – багаторазовий матеріал, що використовується в закритих камерах. Кількість циклів обробки може бути до 30 разів, та залежить від тиску аппарата, та твердості оброблюваної поверхні. Склоструменева обробка скляними мікрокульками – найефективніший метод очищення і фінішної обробки поверхонь, надання деталі товарного вигляду. Мікрокульки скляні для склоструменевої обробки поєднують ідеальні фізичні та хімічні властивості, недоступні іншим абразивним матеріалам. Вони виготовлені з високоякісного загартованого натрієвого скла, не містять свинцю та є екологічно чистим матеріалом. Скляні кульки- інертний матеріал, не проникають в товщу деталі, не змінюють і не забруднюють її поверхні. Деталі стають чистими, гладкими, без залишків абразивного матеріалу, а головне, з повним збереженням первісних механічних властивостей поверхні, форм і розмірів деталі. Це є одною з головних якостей при ремонті та відновленні харчового обладнання, деталей двигуна автомобілей і інших точних механізмів. Після склоструменевої обробки зникає потреба очищувати метал хімічними речовинам. Крім того, оброблена поверхня стає злегка наклепаною, що усуває стомлену поверхневу напругу після механічної обробки та гарантує тривалу експлуатацію без корозії та мікротріщин. Склоструменева обробка ідеальна для видалення залишків шлаків після зварювання, оксидів металу, фарби, плям, гуми, пластмаси, очищення нержавіючої сталі, хрому, нікелю, цинку, алюмінію, міді, золота, срібла та інших. Область застосування стеклоструйної обробки майже безмежна. Скляними мікрокульками матують харчове обладнання, очищують наліт на формах при відливанні гуми, каучуку, пластмаси, скла і металу. Чистять від корозії скляними кульками блоки циліндрів, головки поршнів, шатуни та інші деталі в автомобілях, парові та газові турбіни, лопасті, вінчики, інструмент, зброю, електричні з’єднання. Для отримання бажаного результату підбирають потрібну фракцію мікрокульок (мкм): 0-50; 40-70; 50-105; 70-110; 90-150; 100-200; 150-250; 200-300; 300-400; 400-600; 600-800; Пакування – 25кг.
Склокульки для дорожньої розмітки європейського бренду “POTTERS” – реалізація, постачання.
Використання склокульок для дорожньої розмітки виготовлених провідними виробниками з дотриманням сучасних технологій виробництва та використання якісної сировини є гарантією правильного функціонування та довговічності дорожньої розмітки.
Potters Europe є європейським підрозділом Potters Industries LLC., найбільшого виробника скляних мікросфер у світі, з глобальною мережею з 25 виробничих заводів по всій Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.
Potters здійснює постачання скляних мікрокульок для різноманітних застосувань в Україну з виробничих підприємств у Західній та Східній Європі.
Протягом багатьох років Potters Europe досліджувала та розробляла скляні мікросфери для використання у промисловості. У підсумку компанія запустила свій технічний центр з відділом інженерних скляних матеріалів. Ця інновація забезпечує експертних інженерів, які пропонують технічну підтримку, навчанням, найсучаснішим
обладнанням для досліджень і розробок, а також відділом продажів, який займається виключно галуззю скляних мікрокульок.
Купуйте склокульки тільки перевірених, надійних та відомих виробників – це гарантує якість виконаних робіт, екологічність та довготривале використання світловідбиваючої поверхні.
Властивості склокульок “POTTERS” та особливості застосування
Склокульки для дорожньої розмітки “POTTERS” мають високу прозорість, міцність, стійкість до перепадів температур та стиранню, повну хімічну стійкість до впливу хімічних речовин, а також мають хорошу адгезію до різних матеріалів що використовуються для розмітки доріг.Під дією хімічних реагентів склокульки не змінюють своїх властивостей і залишаються прозорими з високим коефіцієнтом світлоповертання.
Мікрокульки світловідбиваючі “POTTERS” можуть застосовуватися як у тонкошаровій світловідбивній розмітці, що виконується фарбами, так і в товстошаровій, що виконується термопластиками і двокомпонентними масами з затверджувачами.Вибір потрібної фракції, а також величини витрати світловідбивних кульок підбирається відповідно матеріалу для горизонтальної розмітки доріг, що застосовується та товщини шару нанесення.
Застосування склокульок “POTTERS” у дорожній розмітці, при дотриманні норм витрати та технологій нанесення, суттєво покращує безпеку дорожнього руху та знижує рівень аварійності на дорогах.
Забезпечення безпеки дорожнього руху, значне зростання інтенсивності руху, нові технічні характеристики та можливості автомобілів вимагають своєчасного та об’єктивного контролю якості виконання та контролю стану горизонтальної розмітки на всіх етапах. Контроль якості дорожньої розмітки дозволяє реально оцінювати основні технічні характеристики розмітки, визначати знос і руйнування позначень. Таким чином підвищується рівень безпеки руху та ефективність використання коштів на застосовувані дорожньо-розмічувальні матеріали.
Якість дорожньої розмітки залежить насамперед від дотримання технології нанесення, застосовуваних дорожньо-розмічувальних матеріалів, погодних та кліматичних факторів, стану дорожнього покриття в процесі нанесення дорожньої розмітки та в період експлуатації, а також від умов та інтенсивності експлуатації самої автомобільної дороги.
До найбільш важливих і суттєвих параметрів, що визначають ефективність дорожньої розмітки, відносяться: забезпечення її видимості в будь-який час доби в різних кліматичних умовах експлуатації, термін служби розмітки, відповідність призначенню і якість матеріалів, що застосовуються. Для забезпечення ефективності розмітки здійснюється систематичний контроль якості дорожньої розмітки та застосовуваних матеріалів з метою своєчасного виявлення та усунення невідповідності встановлених параметрів нормативним вимогам та документації. Контроль якості дорожньої розмітки здійснюється спеціалізованими організаціями, що мають необхідне спеціальне обладнання для кваліфікованої оцінки якості матеріалів і виробів, оперативного контролю в процесі нанесення ліній дорожньої розмітки, приймального контролю після закінчення нанесення та контролю якості розмітки у всьому періоді її експлуатації. Основними нормативними документами, що регламентують технічні вимоги та методи контролю дорожньої розмітки, є державний стандарт України ДСТУ 2587-94(Технічні вимоги. Методи контролю. Правила застосування.) Для контролю використовуються спеціальні прилади (засоби контролю) та обладнання відповідно до методів контролю. 1. Для визначення величини висоти виступу горизонтальної дорожньої розмітки над поверхнею, на яку вона нанесена використовується висотомір клинової, який призначений для визначення товщини горизонтальної дорожньої розмітки, виконаної товстошаровими покриттями: термопластиками, холодними пластиками, полімерними стрічками. Висотомір клинової є «клиновим рейсмусом», що складається з планки і клина, виготовлених з нержавіючої сталі. Вимірювальну шкалу нанесено на верхній поверхні клину (Цифрові поділки від 0 до 6 мм. крок рисок – 0,05 мм, крок оцифрування – 0,5 мм). Шкала виконана методом лазерного гравіювання.
Основні технічні характеристики висотоміра клинового:
– діапазон вимірювань, мм : 0 – 6;
– ціна поділу шкали, мм 0,05;
– межа абсолютної похибки вимірювань висоти, мм, не більше ±0,008•Н + 0,05 (точність вимірювання за ДСТУ – не менше 0,1 мм).
В разі нанесення горизонтальної дорожньої розмітки фарбами або емалями, висотомір клиновий не застосовується. Товщину свіжонанесеного шару фарби контролюють гребінцями, використання яких дозволяє визначити фактичну витрату розмічального матеріалу при проведенні операційного контролю якості нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.
Метод виконання контролю свіжонанесеного шару фарби (емалі) наведено в «Рекомендаціях щодо контролю якості горизонтальної дорожньої розмітки.
Контролю геометричних параметрів розмітки підлягають ширина ліній, відстані між лініями, довжина штрихів та розривів, інші лінійні розміри. Також оцінці підлягає визначення відповідності розташування горизонтальної дорожньої розмітки проектному положенню та контроль залишків старої розмітки після нанесення нової.
Засобами контролю є лінійки металеві, вимірювальні рулетки металеві. Для вимірювання довжини шляху, пройденого вимірювальним колесом на поверхні з твердим покриттям, призначений електронний курвіметр. Вимірювання проводять прокатування мірного робочого колеса приладу з подальшим відображенням показань на електронному індикаторі. Курвіметр електронний доцільно використовуватиме для контролю геометричних параметрів горизонтальної дорожньої розмітки насамперед з метою визначення правильності проектного положення та визначення обсягів виконаних робіт.
Технічні характеристики:
-діапазон вимірів: 0,8 – 999,99 м;
-ціна одиниці найменшого розряду: 0,01 м;
-габаритні розміри, мм, 1250х125х260;
-Маса: 2,5 кг. Визначення коефіцієнта світлоповернення горизонтальної дорожньої розмітки із застосуванням світлоповертаючих склокульок визначається методом спрямованим на визначення ступеня сприйняття дорожньої розмітки очима водія на сухому покритті та на покритті під час дощу в умовах темного часу доби при освітленні ліній дорожньої розмітки фарами автомобіля.Характеризується величиною коефіцієнтів світлообігу дорожньої розмітки.Засобами контролю є переносні мобільні рефлектометри
Для тривалої служби дорожньої розмітки необхідно дотримуватись певних вимог при її нанесенні та підготовці поверхні дорожнього полотна перед нанесенням ліній дорожньої розмітки. Рекомендована температура повітря та покриття для нанесення розмітки становить 5 – 35 ° С, а вологість не більше 85%. Дорожньо-розмічувальні матеріали (фарба) перед використанням: має бути доведена до однорідного стану. В’язкість фарби регулюється за допомогою розчинника рекомендованого виробником в інструкції із застосування. При нанесенні дорожньої розмітки необхідно провести наступний перелік робіт:
– підготувати поверхню дорожнього покриття;
– нанести попередню розмітку;
– нанести грунтовку (якщо є вимога виробника)
– нанести розмічувальні матеріали, у тому числі й мікрокульки.
Автомобільна дорога перед нанесенням розмітки повинна бути заздалегідь підготовлена.При необхідності повинна бути видалена стара розмітка, виконаний поточний ремонт покриття, заливка тріщин.Дорожнє покриття повинно бути очищене, вимито і бути сухим.
При новому будівництві або реконструкції бетонних покриттів, для підвищення довговічності, рекомендується наносити розмітку починаючи з сьомої доби.
Нанесення попередньої розмітки проводиться вручну або за допомогою спеціального маркера, встановленого на дорожньо-розмічальній машині і включає визначення контрольних точок фіксуючих проектне положення ліній та позначень дорожньої розмітки.
Нанесення попередньої розмітки починається з розмітки осьових ліній, а потім наносяться лінії, що розділяють смуги руху паралельні осьовим.
Грунтовка (за потребою) проводиться відповідно до рекомендацій виробника розмітного матеріалу згідно з інструкцією.
Розмітку фарбою наносять за допомогою спеціальних маркувальних машин методом розпилення відповідно до інструкції з експлуатації машини або трафарету вручну фарборозпилювачем, пензлем або валиком.
Перед початком робіт з нанесення розмітки та після їх закінчення обладнання, резервуари в яких знаходиться фарба, повинні бути чистими та ретельно промиті розчинником, рекомендованим виробником фарби.
Технологічний процес автоматизованого способу нанесення розмітки фарбами складається з наступних етапів:
– підготовки дорожньо-розмічальної машини до роботи;
– ретельного перемішування та отримання потрібної консистенсії фарби;
– завантаження ємності розмічальної машини фарбою;
– завантаження склокульок у спеціальну ємність розмічальної машини;
– нанесення шару грунтовки (якщо є вимога виробника);
– нанесення розмітки фарбою та мікрокульками;
– Витримування технологічної перерви для висихання фарби.
Склокульки під тиском через спеціальну форсунку подаються на поверхню свіжонанесеної лінії розмітки. Нанесення дорожньої розмітки вручну подібно до механізованого способу і включає:
– ретельне перемішування та отримання потрібної консистенсії фарби;
– накладення трафарету ліній та символів розмітки);
– нанесення шару грунтовки (якщо є вимога виробника);
– нанесення розмітки на покриття автодороги;
– наїсіння мікрокульок не менше ніж через 10 секунд після нанесення фарби;
– витримування технологічної перерви для висихання фарби.
Найбільший ефект світлоповертання і найкраще утримування мікросклокульок у складі розмітки досягається, коли поверхня склокульок вільна від маркувального матеріалу, а сама склокулька втиснута в шар розмітки наполовину і більше (але не повністю)
Для дотримання цих основних умов світловідбиття розмір мікрокульок повинен бути обраний відповідно до товщини шару розмітки.Найкращою фракцією щодо довговічності та світлообігу розмітки у складі фарби є склокульки фракції 100 – 600 мкм, так як товщина плівки фарби становить 400 – 600 мкм.
Для найбільш міцного утримування мікросклокульок у шарі розмічального матеріалу поверхню мікросфер обробляють спеціальними складами, що надають гідрофобні властивості.Як аппрет використовують кремнійорганічні сполуки – силани.
Необхідні значення коефіцієнта світлоповернення склокульок досягаються при нанесенні такими способами:
– введенням обсяг розмічального матеріалу у кількості (трохи більше 30 %);
– посипанням поверхні розмітки у кількості (не більше 300 г/м2);
– Одночасним використанням цих двох способів.
Нанесення склокульок на поверхню дорожньої розмітки в автоматизованому режимі проводиться спеціальним пневматичним розподільником у комплекті розмічальних машин.